Kontakt

Krajské ředitelství
Barvířská ul. 29/10
460 01 Liberec III
tel.: 950 470 100
fax: 950 470 125
spisovna.lihzslk.cz
 
ÚO Česká Lípa
spisovna.clhzslk.cz
ÚO Jablonec n.N.
spisovna.jnhzslk.cz
ÚO Semily
spisovna.smhzslk.cz
  
Datová schránka: hv4aivj
 
Najdete nás i na

webmaster
hzslk.cz

Úřední dny

pondělí a středa
8:00 - 17:00

Územní odbory

mapka ÚO Česká Lípa KŘ Liberec ÚO Jablonec nad Nisou ÚO Semily

:: Sport a soutěže

Liberecký Skiatlon zná své vítěze 11.02.2015

Dnes se v areálu Centra sportu MV v Jablonci nad Nisou uskutečnil již osmý ročník tradičního Libereckého Skiatlonu. I tentokrát dokázali pořadatelé společně s pracovní četou hasičů připravit krásné závody za pohodové atmosféry. Letošní závody daly všem do těla, neboť trať začínala ostrým stoupáním, které pak po zbytek trati závodníci rozdýchávali. Na start se postavilo 44 lyžařů, z toho 4 ženy a operativně byla otevřena i kategorie děti. Muži museli zvládnout 8 km klasicky a 8 km volně, na ženy čekaly vzdálenosti poloviční.

V mužích do 35 let zajel nejrychlejší čas 41:50 Aleš Zeman ze stanice Turnov (ÚO Semily), stříbrnou příčku s časem 44:27 vybojoval Jan Petr z KŘ HZS LK a na třetím místě dojel za 45:48 Luboš Dolejška ze stanice Rychnov nad Kněžnou.

Mezi muži nad 35 kraloval Milan Smatana ze stanice Jeseník, trať zvládl za 37:08 minut. Na druhém místě mu šlapal na paty favorit Skiatlonu Jiří Vavruška z jablonecké stanice, který trať absolvoval v čase 37:41. Na bronz si sáhl Daniel Kouřil z HZS SŽDC Česká Třebová, čas 38:14.

V mužích nad 50 let vybojoval příčku se skvělým časem 40:26 Michal Valenta z HZS hl. m. Prahy. V kategorii „Příchozích" pak nasadil všem laťku Jaromír Šimůnek, ten zajel vůbec nejrychlejší čas letošního závodu, a to 36:08. Kompletní výsledky naleznete v přiloženém souboru.

Velké poděkování patří pracovníkům areálu v Břízkách, sponzorům a partnerům soutěže, bez kterých by se Liberecký Skiatlon nemohl uskutečnit.

Seznam sponzorů a partnerů:
KOHOUT hasičský servis, Pension Pavel PLOC, Truck Technic - Pavel Třmínek, Makra Jan Matoušek, Jizerské Pekárny spol. s. r. o., Overlack FURNIERTECHNIK, s. r. o. Raspenava, Pivovar Hols a. s. Vratislavice nad Nisou,  Luing Pyrex spol. s. r. o., Pekárna Tanvald, s. r. o., JaJ HAZI, Pizzerie Ponte - Liberec, Reo Amos spol s. r. o. - provozovna Liberec, Radeko servis a doprava, Hasičské obchodní centrum Stimax, Albeco, Restaurace Panoptikum Liberec, Autoservis Tichý, Jaroslav Truxa, Ravy CZ a. s.
Děkujeme mediální partnerovi serveru Požary.cz.

V případě zájmu pošleme závodníkům celý soubor fotografií, napište na adresu: zdenka.strauchova@hzslk.cz

Autor:

Obrázky k článku

Přiložené souboryKompletní výsledky.pdf  Kompletní výsledky.pdf  NÁVRAT ZPĚT

Pravidelná zkouška sirén: 3. 6. 2020

Skrytá sekce

heslo:  

Aktuálně

Úřední deska


Pálení vaše cesty k bezpečí
hasik_banner_1.gif, 7 kB
hzscr.jpg, 7 kB banner-dotace.jpg stan_se_hasicem.jpg, 7 kB fcb_hzslk.png, 7 kB

Důležitá čísla

Hasiči150 - Hasiči
Záchranná služba155 - Záchranná služba
policie158 - Policie ČR
112112 - Tísňová linka

Národní knihovna


(c) WebRex 2009
Powered by NESPI