Kontakt

Krajské ředitelství
Barvířská ul. 29/10
460 01 Liberec III
tel.: 950 470 100
fax: 950 470 125
spisovna.lihzslk.cz
 
ÚO Česká Lípa
spisovna.clhzslk.cz
ÚO Jablonec n.N.
spisovna.jnhzslk.cz
ÚO Semily
spisovna.smhzslk.cz
  
Datová schránka: hv4aivj
 
Najdete nás i na

webmaster
hzslk.cz

Úřední dny

pondělí a středa
8:00 - 17:00

Územní odbory

mapka ÚO Česká Lípa KŘ Liberec ÚO Jablonec nad Nisou ÚO Semily

:: Sport a soutěže

Benefiční florbalový turnaj! 12.11.2014
Tradiční florbalový turnaj, jehož výtěžek půjde na dobrou věc, připravují opět hasiči stanice Česká Lípa HZS Libereckého kraje. Benefiční utkání se uskuteční v pátek 28. 11. 2014 od 17 hodin ve Skalici u České Lípy v místní tělocvičně. Proti sobě poměří síly ve florbale celky JSDH Skalice u České Lípy, JSDH Česká Lípa a mužstvo čety „C" Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje - Česká Lípa. Výtěžek ze vstupného, které je dobrovolné, půjde na podporu boje proti rakovině prostaty a varlat prostřednictvím mezinárodního Hnutí Movember (http://cz.movember.com/). Všichni jsou srdečně zváni!

Hnutí Movember českolipští hasiči podporují i svým knírem, který si po celý měsíc listopad nechává narůst směna „C" HZS LK Česká Lípa. Knír je symbolem zapojení do mezinárodního boje proti rakovině prostaty a varlat. Prostřednictvím stránky www.movember.com (název týmu- HZS Česká Lípa směna C) četa zasílá finanční prostředky na výzkum rakoviny varlat a prostaty.

Na národní úrovni spolupracuje hnutí Movember s organizací MUŽI PROTI RAKOVINĚ (www.muziprotirakovine.cz). Ta byla založena s cílem bojovat proti rakovině prostaty, stejně tak jako s cílem shromažďovat prostředky pro konkrétní programy a výzkumy pro boj s touto nemocí. Na mezinárodní úrovni financuje nadace hnutí Movember Globální akční plán (GAP), mezinárodní spolupráci vědeckých týmů, která urychluje výsledky výzkumníků po celém světě tím, že jim poskytuje možnost pracovat společně na konkrétních vědeckých projektech.

Foto: ilustrační, zdroj: google.cz

Autor:

Obrázky k článku

Přiložené soubory


NÁVRAT ZPĚT

Pravidelná zkouška sirén: 3. 6. 2020

Skrytá sekce

heslo:  

Aktuálně

Úřední deska


Pálení vaše cesty k bezpečí
hasik_banner_1.gif, 7 kB
hzscr.jpg, 7 kB banner-dotace.jpg stan_se_hasicem.jpg, 7 kB fcb_hzslk.png, 7 kB

Důležitá čísla

Hasiči150 - Hasiči
Záchranná služba155 - Záchranná služba
policie158 - Policie ČR
112112 - Tísňová linka

Národní knihovna


(c) WebRex 2009
Powered by NESPI