Kontakt

Krajské ředitelství
Barvířská ul. 29/10
460 01 Liberec III
tel.: 950 470 100
fax: 950 470 125
spisovna.lihzslk.cz
 
ÚO Česká Lípa
spisovna.clhzslk.cz
ÚO Jablonec n.N.
spisovna.jnhzslk.cz
ÚO Semily
spisovna.smhzslk.cz
  
Datová schránka: hv4aivj
 
Najdete nás i na

webmaster
hzslk.cz

Úřední dny

pondělí a středa
8:00 - 17:00

Územní odbory

mapka ÚO Česká Lípa KŘ Liberec ÚO Jablonec nad Nisou ÚO Semily

Nacházíte se: Informace a zajímavosti > Školení

:: Školení

Aktualizováno: Seminář NOVÉ PŘEDPISY V OBLASTI POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI STAVEB 02.06.2014
   Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje (HZS LK) ve spolupráci s Oblastní kanceláří České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) v Liberci a Krajskou nemocnicí Liberec, a.s. (KNL) pořádá tento rok seminář určený nejenom odborné veřejnosti z řad členů ČKAIT a osobám odborně způsobilým v požární ochraně či technikům požární ochrany, ale i všem příznivcům preventivní požární ochrany.

   Seminář „NOVÉ PŘEDPISY V OBLASTI POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI STAVEB" proběhne dne 11. června 2014 (ve středu) od 9,00 hodin v prostorách přednáškového sálu pavilonu P (patologie) v areálu Krajské nemocnice Liberec, a.s., Husova 10, Liberec. Seminář je akreditován v rámci vzdělávacího programu projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT a je pro autorizované inženýry a techniky hodnocen 1 bodem. Celou akci bude organizačně zajišťovat oddělení stavební prevence, kontrolní činnosti a ZPP HZS LK ve spolupráci s pracovníky oddělení bezpečnosti a krizového řízení KNL.

   Po loňské premiéře je seminář rozdělen na dva tematické bloky, kdy dopolední část bude věnována zejména požární bezpečnosti stavebních objektů z pohledu projektových předpisů a odpolední část bude navazovat se zaměřením především na oblast dodržování povinností stanovenými předpisy o požární ochraně při provozovaných činnostech určený především pro techniky požární ochrany a osoby odborně způsobilé v požární ochraně.

   Program včetně časového harmonogramu semináře bude zveřejněn nejpozději do konce května 2014. Lehké občerstvení je zajištěno.

   Účast na semináři je nutné z kapacitních důvodů dopředu přihlásit e-mailem na adresy: ondrej.zmrhal@hzslk.cz nebo katerina.stajncova@hzslk.cz v termínu do 6. června 2014 včetně. Preferujeme toto přihlášení přes e-mail, aby nedocházelo ke komolení jmen účastníků - prosíme o zaslání jmen účastníků, kontaktních údajů (telefon, e-mail) a případně číslo autorizace ČKAIT. Přihlášeným účastníkům bude z naší strany e-mailem zasláno potvrzení o konaní semináře.

   Pro lepší orientaci účastníků v příloze přikládáme níže v souboru mapu areálu Krajské nemocnice Liberec, a.s. a UPOZORŇUJEME, že parkování v areálu je zpoplatněno a je přednostně určeno pro pacienty nemocnice. Další placené parkování je k dispozici v ul. Husova, Baarova, Klostermannova a Klášterní. Bezplatně parkovat lze s omezenou kapacitou v ulicích vzdálenějších centru města.

   Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje se těší na Vaši účast.

Foto: ilustrační, zdroj google.cz

Pozn. V přiloženém souboru níže najdete program akce.

Autor: kpt. Ing. Kateřina Štajncová

Obrázky k článku

Přiložené souboryProgram semináře.pdf  Program semináře.pdf  
Mapa areálu.zip  Mapa areálu.zip  NÁVRAT ZPĚT

Pravidelná zkouška sirén: 3. 6. 2020

Skrytá sekce

heslo:  

Aktuálně

Úřední deska


Pálení vaše cesty k bezpečí
hasik_banner_1.gif, 7 kB
hzscr.jpg, 7 kB banner-dotace.jpg stan_se_hasicem.jpg, 7 kB fcb_hzslk.png, 7 kB

Důležitá čísla

Hasiči150 - Hasiči
Záchranná služba155 - Záchranná služba
policie158 - Policie ČR
112112 - Tísňová linka

Národní knihovna


(c) WebRex 2009
Powered by NESPI